Školní výlety

Konec školního roku bývá ve znamení výletů, proto i naši žáci vyrazili do světa. Druháci a třeťáci absolvovali vzdělávací program o třídění a recyklaci ve firmě SAVE Hlinsko, šesťáci se podívali do hřebčína ve Slatiňanech, sedmačky si prohlédly Pražský hrad a děti ze školní družiny si udělaly výšlap do Miřetic na zmrzlinu.

Výletnická sezona je zahájena.

Comments are closed.