Oheň (bez)naděje

Uběhl rok a naše škola se opět stala součástí projektu Československé obce legionářské Oheň (bez)naděje. Letos proběhl již 16. ročník. Oheň dětem zapálil pan prezident Petr Pavel během pietního aktu na Ležákách. Zde nazítří začal třídenní program. Prvním zastavením byly Pardubice – vhození 194 růží do Labe, pieta v Lesoparku Jiřího Potůčka a Památník Zámeček.

Další den si žáci prohlédli pevnost Josefov a vojenskou tvrz Dobrošov.

Poslední den se odehrál v Polsku. Účastníci navštívili nádraží Radegast v Lodži a pokračovali do Chelmna, kde uložili Oheň (bez)naděje u místního památníku.

Děkujeme panu Františku Bobkovi a všem, kteří se na akci podíleli, za skvěle připravený program. Vše bylo na výbornou – organizace, obsah i hosté.

Comments are closed.