Na konci června si ve škole každoročně připomínáme ležáckou tragédii. I letos jsme uctili památku dětí, které z naší školy odvezli nacisti.
Naši žáci se také zúčastnili Ležáckého memoriálu, kam je přišli podpořit spolužáci.
Děkujeme pořadatelům za krásnou akci.













