Poslední školní týden vyrazili žáci 1. stupně (tým A – Štěpán Vohradník, Václav Slavík, Šimon Hromádka, Martin Burkoň, Matouš Novák, Tomáš Novotný a tým B – Jaroslav Macenauer, Daniel Vohradník, Radovan Pavlů, Vít Vacek, Ondřej Novák, Miroslav Novotný) změřit síly na fotbalový turnaj do Holetína. Nechyběly krásné góly, napínavé souboje ani skvělá týmová spolupráce.
Po bojovných výkonech jsme si odvezli 2. a 4. místo. Máme z našich fotbalistů velkou radost a děkujeme jim za výbornou reprezentaci školy.
Děkujeme školnímu busíku za odvoz. Poděkování patří také organizátorům ze ZŠ Holetín.






