Výuka v týdnu od 25. 1., předání vysvědčení

Vážení rodiče,

výuka v týdnu od 25. ledna 2021 bude pokračovat v režimu jako dosud.

Ve čtvrtek 28. ledna mělo bý vydáno žákům hodnocení (výpis vysvědčení) za první pololetí školního roku 2020/2021. To je možné pouze u  žáků prvního a druhého ročníku, kteří mají v současné době prezenční výuku.

. Žáci 3. – 9. ročníku nebo jejich zákonní zástupci si mohou vyzvednout výpis z vysvědčení ve čtvrtek 28. 1. 2021 v době od 7.00 do 16.00 hod., případně v individuálně dohodnutém termínu.

Žákům devátého ročníku nebo jejich rodičům budou zároveň vydány tiskopisy přihlášek na střední školy.

Současná epidemiologická situace neumožňuje vstup dalších osob do školy. Proto prosíme o použití zvonku u vchodu do školy a vyčkání na příchod pedagoga, který vydá výpis vysvědčení.

Žákům, kterým nebude výpis vydán výše uvedeným způsobem, bude hodnocení sděleno e-mailem. Tištěný výpis pak žáci obdrží po návratu do školy.

V pátek 29. ledna jsou pololetní prázdniny. On-line výuka probíhat nebude.

K dotazům můžete využít e-mail zsvcelakov@seznam.cz nebo telefon 469 344 108