Soutěž v poznávání přírodnin

Ve čtvrtek 22. září a v pátek 23. září 2022 se žáci 1. a 2. stupně zúčastnili okresního kola Přírodovědné soutěže v poznávání rostlin a živočichů, kterou pořádá DDM Hlinsko ve spolupráci s ČZS Chrudim, sídlem v Hlinsku. Žáci byli rozděleni do čtyř kategorií. Ve čtvrtek soutěžili žáci 1. stupně. V kategorii A (3. třída) nás reprezentovali M. Blažek (6. místo), K. Divišová (8. místo), M. Dejnožková (9. místo) a v kategorii B (4.-5.třída) D. Novotný (6. místo), V. Vodvárka (11. místo) a Z. Černý (12. místo). V pátek soutěžili žáci 2. stupně. V kategorii C (6.-7. třída) nás reprezentovali  N. Němečková (11. místo), E. Vodičková (21. místo), A. M. Paulů (22. místo) a v kategorii D (8.-9. třída) J. Halamková (5. místo), L. Halamková (15. místo) a J. Paulů (19. místo). V soutěži družstev jsme obsadili v kategorii A 3. místo, v kategorii B 4. místo, v kategorii C 5. místo a v kategorii D 3. místo. Všem našim žákům patří poděkování za velmi pěknou reprezentaci naší školy.