Prosinec a leden ve školní družině

Nechodí nás zatím do školní družiny mnoho, i tak se snažíme si čas trávený pospolu užívat a zpříjemnit. Prosinec byl pro nás zejména ve znamení tvoření. Malovali jsme čerty, velké i malé, chystali jsme zápichy do květináčů na svátek Mikuláše. Vyráběli jsme vánoční přáníčka, stříhali vločky, kterými jsme zdobili prostory prvního stupně. Drátovali jsme ozdobičky z korálků. Kouzlili jsme ozdoby na stromeček z proužků papíru a pak jej společně zdobili. V lednu jsme si užívali sněhové nadílky. Těšíme se z nových her a krásného koberce od Ježíška. Od měsíce února se opět v družině vrátíme k angličtině. Budeme se učit říkanky, písničky, hrát si se slovíčky…..Už se moc těšíme na další veselou a hravou aktivitu.   (J. Pospíšilová)