Ležácký memoriál

Dne 21. 6. 2024 se konal už 12. ročník Ležáckého memoriálu (dříve nazvaného Memoriál Karla Kněze). Stejně jako i v předešlých ročnících se závodu zúčastnila dvě družstva z naší základní školy. Obě si vedla naprosto skvěle. Přestože si pro nás počasí na tento den nachystalo přímo tropické počasí, běh i všechny teoretické a praktické úkoly zvládli všichni zúčastnění na výbornou. Obě družstva se umístila na nádherném DRUHÉM MÍSTĚ. První stupeň reprezentovalo družstvo ve složení – Karolína Divišová, Monika Dejnožková, Matěj Blažek, Nicolas Halamka a Vítek Vodvárka. Druhý stupeň zastupovali žáci – Tomáš Burkoň, Denisa Gregorová, Linda Halamková, Karolína Tomková a Eliška Haanová.

Všem účastníkům závodu patří obrovská pochvala a poděkování za skvělou reprezentaci naší školy.