Vážení rodiče,

vzhledem k pokračujícím hygienickým opatřením, uzavření škol a nejistotě, kdy se do školy opět vrátíme, jsme se rozhodli využívat elektronické žákovské knížky systému Bakaláři, které Vám poskytnou lepší přehled o výsledcích vzdělávání Vašich dětí.

Přehled průběžné klasifikace bude zpřístupněn pro všechny žáky, pro 5. až 9. ročník bude navíc fungovat i přehled zadaných úkolů v záložce Výuka / Domácí úkoly.

Přihlašovací údaje pro rodiče budou rozeslány ve středu 10. 3. do e-mailů rodičů všech žáků.

Přihlašovací údaje žáků budou také ve středu zaslány na jejich školní e-maily v systému Office 365.

Zaslané heslo můžete po přihlášení změnit v záložce Nástroje / Změna hesla. K přihlášení do Bakalářů můžete použít tento odkaz https://zsvcelakov.bakalari.cz

Odkazy jsou také na webových stránkách naší školy v sekcích „Žáci“ a „Rodiče“.

Případné problémy s přihlášením do Bakalářů prosím sdělte na e-mail zsvcelakov@seznam.cz.

Děkujeme za spolupráci a přejeme pevné zdraví a dostatek sil pro překonání současné situace.

Pedagogický sbor ZŠ Včelákov