Exkurze I. stupně

První stupeň se ve středu 23. října vydal na exkurzi do Pardubic. Každá třída měla odlišný program. Prvňáčci a druháčci zaměřili svou pozornost na dinosaury a také zjistili pokusem, jak se tvoří sopka. Z třeťáků se stali malí chemikové, kteří si sami vytvořili hned několik pokusů s bublinami. Tyto programy jsme absolvovali ve Sféře Pardubice (budova Automatických mlýnů).

Další část výletu pro naše nejmenší prvostupňáky pokračovala na Zámku v Pardubicích, kde se žáčci proměnili v malé stavitele a zvládli postavit i své vlastní město.

Čtvrťáci a páťáci zahájili svůj program na Zámku v Pardubicích v tajném krytu a poté zjišťovali informace o vojenství a opevnění.

Všechny programy byly excelentně zpracovány a my tímto ještě jednou děkujeme za úžasně strávené chvíle mimo školu. Moc chválíme naše žáky za aktivitu a vzorné chování.